podpisywanie umowy

Aby zrezygnować z ubezpieczenia kredytu, trzeba złożyć w banku specjalną dyspozycję. Za niewykorzystany okres ochrony będzie ci przysługiwał zwrot środków, zgodnie z artykułem 813 Kodeksu cywilnego….Inaczej mówiąc, w przypadku gdy klient rezygnuje z ubezpieczenia kredytu, bank ma prawo zmienić warunki kredytowe, co może wiązać się na przykład z podniesieniem marży. Rezygnacja z ubezpieczenia kredytu – co warto wiedzieć? więcej o

Karta kredytowa

Przyznawana jest jak kredytybank sprawdza naszą zdolność i wiarygodność kredytową i na tej podstawie ustala wysokość kwoty, do jakiej będziemy mieli dostęp….Karta kredytowa jest alternatywą dla standardowych kredytów gotówkowych oferowanych w bankach. Dzięki niej ma się na bieżąco dostęp do gotówki, oczywiście z uwzględnieniem konkretnego limitu.

kredyt a pandemia

Czy banki chętnie przyznają kredyty hipoteczne w pandemii? Składanie wniosków o kredyt hipoteczny w pandemii Obniżenie stóp procentowych kredytów Czy banki chętnie przyznają kredyty hipoteczne w pandemii?…Warto także zaznaczyć, że w reakcji na sytuację pandemii wiele banków zdecydowało o dodatkowych kosztach kredytów, takich jak obowiązkowy wykup ubezpieczenia kredytu na wypadek utraty pracy.

Plik banknotów po 500

Który bank da kredyt na 500+? Pytanie to jest nieco na wyrost, ponieważ żaden bank nie da kredytu na same 500+ i brane są pod uwagę jeszcze inne kryteria. Mimo wszystko niektóre z instytucji uwzględniło tę kwestię i dodają świadczenie rodzinne przy wyliczaniu zdolności kredytowej….Czy 500+ wystarczy do otrzymania kredytu? Zdecydowanie nie.